indir
Google Desktop
 

Google Desktop

Download
Google Desktop
Versiyon : 5.1.707.23222
İndirilme : 740 [Bu Hafta:2]
Dil : Türkçe
Üretici Firma : Google
Eklenme Tarihi : 26-12-2007 [sweatcell]
Platform : Windows XP
Dosya Boyutu : 1.7 MB
Uninstall : Var
Lisans : Ücretsiz
Kısıtlama : Yok
Editör Puanı :
Kullanıcı Puanı :
 1 2 3 4 5
Google Desktop ile bilgisayarınızdaki dosyaları taratabilir ve daha sonra bu dosyalar içerisinde aynı internet üzerinde Google arama motorunda arama yapar gibi dosyalarınızda arama yapabilirsiniz. Hatta internette dolaşırken Google`da arama yaptığınızda size bilgisayarınızdan da sonuç getirebilmektedir. Onlarca plugini ve ek özellikleri bulunan bu masaüstü programı ile tamamen bilgisayarınıza nüfuz edeceksiniz.
 
Google Desktop, size bilgisayarınızdaki ve web’deki bilgilere erişim kolaylığı sunar. Google Desktop, e-postalarınız, dosyalar, müzik, fotoğraflar, sohbetler, Gmail, görüntülediğiniz web sayfaları ve daha fazlası için tam metin araması sağlayan bir masaüstü arama uygulamasıdır. Bilgisayarınızı üzerinde arama yapılabilir kılan Google Desktop, bilgilerinizi kolayca erişebileceğiniz bir yere yerleştirir ve dosyalarınızı, e-postalarınızı ve favorilerinizi el ile düzenlemekten sizi kurtarır. Bilgisayarınızda arama yapmayı Google ile web’de arama yapmak kadar kolaylaştırır.
 
Google Desktop sadece bilgisayarınızda arama yapmanıza yardımcı olmaz; aynı zamanda, yeni e-postalarınızı, hava durumu ve hisse senedi bilgilerini, kişiselleştirilmiş haberleri ve RSS/Atom beslemelerini size göstermek için masaüstünüzde herhangi bir yere yerleştirilebilecek olan web Kenar Çubuğu ve Google Gadgets`dan yeni bilgiler almanıza da yardımcı olur. Kenar Çubuğu, hiçbir el ile yapılandırma gerektirmeksizin (yine de eğer isterseniz kendi özelleştirmelerinizi kendiniz de yapabilir ya da otomatik kişiselleştirme özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz) otomatik olarak kişiselleştirilir.
[sweatcell]